Na našim internetskim stranicama koristimo kolačiće kako bismo Vam mogli pružati uslugu, analizirati korištenje, osigurati oglašavanje i funkcioniranje sustava, koje bez uporabe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Klikom na gumb 'Prihvati' suglasni ste s primanjem kolačića i slažete se s time da ste pročitali i razumijete izjavu o Privatnosti podataka (dostupna na gumbu 'Saznaj više'). Ova stranica koristi kolačiće. Jedan ili više kolačića koje koristimo je bitno kako bi dijelovi ove web stranice djelovali i već su postavljeni. Možete izbrisati i blokirati sve kolačiće s ove web stranice, ali dijelovi web stranice neće raditi. Da biste saznali više o kolačićima koji se koriste na ovoj web stranici i kako izbrisati kolačiće, pogledajte naša Pravila privatnosti klikom na Saznaj više
VIVAX HOME usisavač VCC-8004AB Galactic snage 800 W i ECO performansama idealan je za održavanje čistoće prostora. Opremljen je HEPA filterom i XL kapacitetom posude za prašinu od 2,5 l. Zahvaljući svojim karakteristikama i ciklonskom sustavu filtriranja pruža visoku učinkovitost čišćenja.
VCW – 2002R R2 usisavač će vam biti od velike pomoći u borbi protiv alergija i nečistoća u vašem domu. VCW-2002R R2 je moderan proizvod čija je glavna prednost mogućnost rada u dva načina usisavanja. Može se koristiti za suhi način usisavanja, u posudu koja ima zapreminu 8 litara, ali također i kao vodeni usisavač. U vodenom načinu se prašina i ostale nečistoće talože u vodu koja se nalazi u spremniku te na taj način sprečavaju širenje grinja i finih čestica prašine, koje se kod tradicionalnih usisavača ipak djelomično vraćaju u prostor koji se čisti. Ovo je iznimno značajna karakteristika te vrlo bitna osobama koje imaju problema s alergijama. Snaga motora je 2000 W, snaga usisavanja kada se koristi vodeni način je 2000 mm H2O, dok je protok zraka 45 lt/sec., a kapacitet čišćenja 8 litara. Usisavač dolazi u modernoj crvenoj boji, a kotačići koji se zakreću za 360° omogućavaju vrhunsku okretnost čak i u vrlo skučenim prostorima. Laganom održavanju doprinosi i činjenica da se filter lako vadi i pere kako bi uvijek radio s maksimalnom učinkovitošću.
VCW-2002R R2 je moderan proizvod čija je glavna prednost mogućnost rada u dva načina usisavanja. Može se koristiti za suhi način usisavanja, u posudu koja ima zapreminu 8 litara, ali također i kao vodeni usisavač. Snaga motora je 2000 W, snaga usisavanja kada se koristi vodeni način je 2000 mm H2O, dok je protok zraka 45 lt/sec., a kapacitet čišćenja 8 litara.
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Lite dolazi uz brzi motor bez čestica koji pruža do 18 000 Pa snage usisavanja što mu omogućuje jednostavno uklanjanje čestica, čak i na teško dostupnim mjestima. Otkrijte skrivenu prljavštinu i mrlje uz pomoć LED prednjeg svjetla koji osvjetljava i zatamnjena područja za temeljitije čišćenje. Duboka filtracija u pet stupnjeva zadržava 99.9% čestica veličine samo 0.3 μm, stvarajući svježiji zrak i sprječavajući sekundarno onečišćenje. Dugotrajnu podršku za sve vaše potrebe čišćenja čini i baterija velikog kapaciteta od 2200 mAh za dugotrajno usisavanje. Prilikom korištenja u standardnom načinu rada maksimalno trajanje baterije je od 40 do 45 minuta, dok u turbo načinu rada trajanje baterije je do 15 minuta. Spremnik za prašinu zapremine je 500 mL što dodatno daje mogućnost dužeg usisavanja bez da se spremnik brzo mora isprazniti.
102,00 €