Na našim internetskim stranicama koristimo kolačiće kako bismo Vam mogli pružati uslugu, analizirati korištenje, osigurati oglašavanje i funkcioniranje sustava, koje bez uporabe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Klikom na gumb 'Prihvati' suglasni ste s primanjem kolačića i slažete se s time da ste pročitali i razumijete izjavu o Privatnosti podataka (dostupna na gumbu 'Saznaj više'). Ova stranica koristi kolačiće. Jedan ili više kolačića koje koristimo je bitno kako bi dijelovi ove web stranice djelovali i već su postavljeni. Možete izbrisati i blokirati sve kolačiće s ove web stranice, ali dijelovi web stranice neće raditi. Da biste saznali više o kolačićima koji se koriste na ovoj web stranici i kako izbrisati kolačiće, pogledajte naša Pravila privatnosti klikom na Saznaj više
U kombinaciji s izmjenjivim univerzalnim nastavkom, Kärcherova rotirajuća četka za pranje WB 130 posebno je prikladna za površine poput boje, stakla ili plastike. Snažna rotacija osigurava učinkovito i temeljito čišćenje. Četka za pranje ima polugu za otpuštanje za brzu i jednostavnu promjenu nastavka bez kontakta s prljavštinom i dolazi s prozirnim poklopcem za impresivno iskustvo čišćenja. Ako je potrebno, deterdžent se također može koristiti i nanositi četkom spojenom na visokotlačni perač. Četka za pranje prikladna je za korištenje sa svim Kärcher visokotlačnim peračima u rasponu od K 2 do K 7. Dva izmjenjiva nastavka za automobile i bicikle i za dom i vrt, dostupna zasebno, posebno su prilagođena za osjetljive ili otporne površine.
Set okruglih četkica sadrži dvije crne i dvije žute okrugle četke. Savršeno za korištenje u različitim područjima. Na primjer, jedna se boja može koristiti u kupaonici, a druga za poslove čišćenja u kuhinji. Fleksibilne dlačice u četki za paru obavljaju praktički svaki zadatak pouzdano i bez napora.
Power ribač PS 30 osigurava blistave rezultate čišćenja na najrazličitijim površinama. To osiguravaju 3 visokotlačne mlaznice koje otapaju i tvrdokornu nečistoću. Stoga je PS 30 optimalan pomoćnik za pouzdano čišćenje malih do srednje velikih površina kao za stepenice i rubove. Kako bi dospio do teško dostupnih mjesta, glava četke može se okrenuti za 360°. Nakon čišćenja s integriranim brisačem može se ukloniti prljava voda sa svih glatkih površina. Na taj se način brzo uklanja višak prljave vode i površine se ponovno mogu upotrebljavati. Ova kombinacija visokotlačnog mlaza i ručnog pritiska četki stavlja svaki uobičajeni brisač s njegovim učinkom čišćenja u kut i može se kombinirati sa svim Kärcherovim visokotlačnim čistačima razreda K 2 do K 7.
Mlaznica za presvlake za dubinsko čišćenje tapeciranog namještaja, presvlaka i ostalih malih tekstilnih površina.
S praktičnom automobilskom mlaznicom za vaš mokro suhi usisavač, možete usisavati tekstilne površine u automobilu, uključujući prtljažnik, autosjedalice i stražnja sjedala, brzo i bez napora. Mlaznica je također prikladna za usisavanje tapeciranih površina, tapeciranog namještaja i madraca u kući.