Kolačići: Izbor je vaš

Na našim internetskim stranicama koristimo kolačiće kako bismo Vam mogli pružati uslugu, analizirati korištenje, osigurati oglašavanje i funkcioniranje sustava, koje bez uporabe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Klikom na gumb 'Prihvati' suglasni ste s primanjem kolačića i slažete se s time da ste pročitali i razumijete izjavu o Privatnosti podataka (dostupna na gumbu 'Saznaj više'). Ova stranica koristi kolačiće. Jedan ili više kolačića koje koristimo je bitno kako bi dijelovi ove web stranice djelovali i već su postavljeni. Možete izbrisati i blokirati sve kolačiće s ove web stranice, ali dijelovi web stranice neće raditi. Da biste saznali više o kolačićima koji se koriste na ovoj web stranici i kako izbrisati kolačiće, pogledajte naša Pravila privatnosti klikom na Saznaj više

Košarica
Nemate artikala u vašoj košarici.

Proizvodi označeni sa 'alat za brušenje'

Filteri
Pogledaj kao Rešetka Lista
Sortiraj po
Prikaži po stranici

EINHELL alat za brušenje i graviranje TC-MG 135 E

Multifunkcionalna brusilica s raznolikim priborom za brušenje, bušenje, glodanje, poliranje i četkanje s prihvatom koji omogućuje upotrebu različitih nastavaka. Blokada osovine pojednostavljuje izmjenu nastavaka. Elektronska regulacija broja okretaja prilagođava uređaj poslu i materijalu obrade. Uz ovaj uređaj je moguće koristiti produžni nastavak kako bi lakše pristupili nedostupnim mjestima. Tijekom rada s produžnim nastavkom bušilicu je moguće odložiti na teleskopski stalak. Dodatnih 189 nastavaka koji se isporučuju s ovim alatom jamče obavljanje raznih zahtjeva korisnika. Sve navedeno se isporučuje u praktičnom koferu.

59,90 €

EINHELL polirka CC-PO 1100

Za ambiciozne „uradi sam“ majstore Einhell kutna polirka CC-PO 1100/2 E je moćan, robustan i praktičan uređaj za poliranje i brušenje. Idealan je za poliranje lakiranih površina, kao i za brušenje drva, plastike i metala. Zahvaljujući mekom prijanjanju s ovim se uređajem može u svakom trenutku sigurno rukovati, a postupci poliranja automobila mogu se izvesti brzo i temeljito. Za njegu lakova velika dodatna ručka omogućuje najbolju kontrolu i precizne rezultate. Pomoću fino podesive elektroničke kontrole brzine poliranja ili brušenja može se optimalno prilagoditi površini koja se obrađuje. S praktičnim zaključavanjem osovine osovina se može blokirati bez alata. Tako se brusni disk na polirci može brzo i jednostavno mijenjati. Brusni disk opremljen je specijalnim učvršćivačem za spajanje i kako bi se diskovi za poliranje i brušenje sigurno učvrstili na električnoj polirci i spriječili ulazak prašine između diska i brusnog papira. Priključci za poliranje i brušenje su lako i brzo mogu promijeniti. Sveobuhvatni pribor za poliranje i brušenje sastoji se od 1 pričvršćivača za spužvu za npr. poliranje automobila, 1 sintetičke krpe za poliranje i brusnog papira od 60, 80 i 120 granulacije sa po 1 svaki.

74,90 €

PRAKTIK polirka za auto PT2120

Polirka za auto pogodna za sve radove poliranja, različitih gradacija i sjaja. Kompaktna konstrukcija omogućuje lagan i jednostavan rad. Dodatna bočna ručka za bolju kontrolu prilikom rada. Polirna podloga izvedena je u dvije varijante: čičak – podloga za prihvat brusnog papira ili polirna navlaka za fina poliranja. Elektronskom regulacijom moguće je podesiti željen broj okretaja ovisno o podlozi i materijalu kojeg poliramo. Konstantna elektronika osigurava snagu i pri nižim okretajima i jačim opterećenjima. Alat dolazi u transportnom koferu.

56,95 €
Najniža cijena u 30 dana:

67,00 €

EINHELL polirka CC-PO 90

Einhell CC-PO 90 je praktičan i robustan uređaj za jednostavno poliranje obojenih lakiranih površina sa diskom za poliranje Ø 240 mm i 3,700 o/min. Sredstvo za poliranje se nanosi na površinu sa tekstilnom navlakom za poliranje, a sintetička navlaka služi za stvaranje dugotrajnog sjaja.

52,96 €
Zatvori